Tekirdağ ACL Oto Servisi Chip Tuning - Ecu Tuning modifiye yönetimnde motor gücü artışı ve avantajları sağlamaktadır

çorlu haberleri iş ilanları çerkezköy haberleri iş ilanları tekirdağ haberleri

Tekirdağ ACL Oto Servisi Chip Tuning - Ecu Tuning motor gücü artışı ve avantajları

Chip Tuning

     Motor modifikasyonunun en önemli ve etkili halkası Chip Tuningtir. Bu modifiye yönteminde motorun çalışma sistemini yöneten ECU (BEYİN) çalışma zamanlarına değişmesi ile olur. Bu değişim ile silindire giden benzin/hava oranından çevrilecek devir sayısına kadar her özellik değiştirilebilir.

     Chip tuning uygulaması ile yakıt tasarrufundan, motor gücü artışına kadar bir çok avantaj sağlamaktadır.


BU İŞLEMİ OTOMOBİL ÜRETEN FABRİKALAR NEDEN YAPMIYOR ?

     Fabrika aracı üretirken hangi ülkede hangi koşullarda kullanılcağını bilemez. Motora tam performans verilmemesinin başlıca nedenlerinden biri budur. Bunun dışında hem güvenliği en yüksek seviyede tutmak hemde akmosfere daha az CO2 salınması gibi sebeplerden aracı maksimum performansta satışa çıkarmıyorlar

 

HANGİ TİP MOTORLARA CHİP TUNİNG UYGULAMASI YAPILABİLİR ?


    ECU(beyin) bulunan her türlü araca chip tuning yapılabilir. turbo beslemeli veya kompresörlü  araçlarda çok daha fazla memnun edici sonuç alınmaktadır.

 

GERİ DÖNÜŞÜMÜ DAKİKALAR İÇERİSİNDE MÜMKÜNDÜR.

 

ARACINIZA ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ YAZILIMI HANGİ NEDENLE OLURSA OLSUN İPTAL ETMEMİZİ VE ANA YAZILIMI YÜKLEMEMİZİ İSTERSENİZ BİRKAÇ DAKİKA İÇERİSİNDE ARAÇ BİZE İLK GELDİĞİ ANA DÖNDÜRÜLÜR.


     Chip tuning yaptırmak için modifiye tutkunu yada yarış sever olmanıza gerek yok, eğer ki aracımı seviyorum ama yakıt tüketimi artmadan performansı artsa ne güzel olurdu diyenlerdenseniz,gücünüz olduğunu siz bilip gerektiğinde veya ihtiyaç halinde kullanmak isteyip başkalarının bunu farketmesini bile istemeyenlerdenseniz,veya aynı araca sahip olanlara farkınızı göstermek istiyorsanız,veya normal şartlarda sizin aracınızdan güçlü araç sahiplerinin ağzını açık bırakmak istiyorsanız sizi görüşmeye davet ediyoruz.

     Yaptığımız uygulamada araca hiçbir ek parça, hiçbir kablo, kutu vs takılmaz, aracın orijinal hiçbir aksamı ile uğraşılmaz, hiçbir şey sökülüp takılmaz. Hatta aracın kaputu dahi açılmaz.

 

UYGULAMAMIZ ÖMÜR BOYU GARANTİLİDİR


     HERHANGİ BİR NEDENDEN (Servis yazılım güncellemesi, ECUnun zarar gördüğü bir kaza,vb.) YENİDEN YÜKLEME GEREKİRSE ÜCRETSİZDİR.